باشگاه خبرنگاران خبری ها
 • کد خبر : 34354
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۰ دی, ۱۳۹۳ - ۱۰:۴۷
 •   

  احمدی نژاد رئیس جمهور تحمیلی نبود/ وزارت صنعت، خانه پیرمرد هاست/ ترس از بازگشت احمدی نژاد، علت بی توجهی دولت به مسکن مهر!

  عضو سابق شورای شهر گفت: یک روز متهم می کنند که دولت احمدی نژاد دروغگو است بنده تعجب می کنم که دروغگویی اگر هم صحت داشته باشد انگار تصری پیدا کرده است؛واقعا بحث هایی می شود که جای تعجب است. امیر رضا واعظ آشتیانی عضو سابق شورای شهر در خصوص اینکه آیا واقعا تدبیر این […]

  عضو سابق شورای شهر گفت: یک روز متهم می کنند که دولت احمدی نژاد دروغگو است بنده تعجب می کنم که دروغگویی اگر هم صحت داشته باشد انگار تصری پیدا کرده است؛واقعا بحث هایی می شود که جای تعجب است.

  امیر رضا واعظ آشتیانی عضو سابق شورای شهر در خصوص اینکه آیا واقعا تدبیر این بود که احمدی نژاد رئیس جمهور شود و اینکه آیا با احمدی نژاد رابطه دارید یا خیر اظهار داشت: جالب است بدانید که از سال ۸۴ که احمدی نژاد رئیس جمهور شد تا الان هیچ نشستی با ایشان نداشتم.

  وی در ادامه افزود: بنده  هیچ وقت حتی پشت در اتاق آقای احمدی نژاد هم نرفتم که تقاضای ملاقات با ایشان را داشته باشم؛البته احمدی نژاد قابل احترام است اما دلیلی نداشته است با وی دیدار کنم.

   

   هیچ کس احمدی نژاد را برای ریاست جمهوری تحمیل نکرد

   

  عضو سابق شورای شهر خاطر نشان کرد: باید بگویم هیچ کس احمدی نژاد را برای شهردار شدن و همچنین ریاست جمهوری تحمیل نکرد ما خودمان به این نتیجه رسیدیم که احمدی نژاد انتخاب شود. وقتی در تاریخ ۱۰ اسفند۸۱ انتخابات برگزار شد ما نوزدهم اسفند به دیدار مقام معظم رهبری رفتیم ایشان رهنمودهایی فرمودند برای انتخاب شهردار که آن فاکتور ها را برای انتخاب شدن احمدی نژاد مناسب دیدیم،ساده زیستی،پرتلاش بودن و … که این نکات برای ما حائز اهمیت بود.

  واعظ آشتیانی خاطر نشان کرد: با قاطعیت می گویم که هیچ فشاری برای اینکه احمدی نژاد شهردار یا رئیس جمهور شود را بنده شخصا حس نکردم، اینکه حالا بعضی می گویند که فلانی سفارش ایشان را کرده است این گونه افراد خواب نما شده اند که این حرفها را می زنند.

  وی تاکید کرد: اخیرا شنیده ام که برخی گفته اند که ما از اول هم می دانستیم احمدی نژاد برای رئیس جمهور شدن آمده است،من نمی دانم که این افراد اینقدر مسائل خواب نما شدنشان قوی است چطور برای حل مسائل دیگر اقدام نمی کنند ضمن این که این را هم عرض کنم بنده از سال ۸۹ از تیم دولت کنار آمدم.

   

  خدمات دولت نهم و دهم را باید از شخص احمدی نژاد جدا کرد 

   

  عضو سابق شورای شهر در خصوص عملکرد دولت از سال ۸۴ تا ۸۸ تصریح کرد: به اعتقاد بنده دولت از سال ۸۴ تا ۸۸ خیلی خوب کار کرد واقعا فضا، فضای کار و خدمت وتلاش بود به هر جهت در دولت یک تضاد فکری وجود داشت که البته اجتناب ناپذیر است. اما دولت دهم را واقعا نپسندیدم چون در دولت دهم بیشتر فضای کشمکش سیاسی وجود داشت که این کشمکش هم در مجلس بود و هم در خود دولت.

  واعظ آشتیانی افزود: خدمات دولت نهم و دهم را باید از شخص احمدی نژاد جدا کرد یعنی احمدی نژاد یک بحث است و خدماتی که داشته است یک بحث. خدمات دولت نهم و دهم را نباید در لابه لای دعوا هایی که پیش آمده نادیده گرفت.

  وی تاکید کرد: یک عده در تلاش هستند که خدمات و تلاش هایی که انجام شد را نادیده بگیرند و آن مسائل را به مسائل سیاسی ربط دهند. مسائل سیاسی جای خود را دارند ولی دلیل ندارد که خدماتی که انجام شده است را با بی انصافی به آن پرداخته شود،حتی خود مقام معظم رهبری هم در ارتباط با خدماتی که دولت احمدی نژاد انجام داد نظر مثبت داشتند و فرمودند که خدماتی که در این دولت انجام گرفته است در چند سال اخیر بی سابه بوده است.

   

  اگر احمدی نژاد کاندید شود بازهم به او رای خواهم داد

   

  عضو سابق شورای شهر در خصوص اینکه آیا سال ۸۴ تا ۸۸ از احمدی نژاد حمایت می کرد یا خیر خاطر نشان کرد: جالب است بدانید در سال ۸۴ در ستاد احمدی نژاد نبودم بلکه در ستاد آقای لاریجانی بودم،حتی مرحله اول هم به احمدی نژاد رای ندادم ولی مرحله دوم رآی دادم.

  واعظ آشتیانی در پاسخ به این سوال که اگر انتخابات ریاست جمهوری برگزار شود و احمدی نژاد هم کاندیدا شود آیا بازهم از او حمایت خواهید کرد یا خیر افزود: ببینید شرایط افراد باید سنجیده شود اینکه بگوییم سال ۹۶ چه اتفاقی خواهد افتاد و چه خواهد شد این ها بحث هایی فرعی داستان است،ولی اگر احمدی نژاد،احمدی نژادی باشد که ما در سال ۸۲ به عنوان شهردار انتخاب کردیم و احمدی نژادی باشد که در سال ۸۴ ملت انتخابش کردند بنده بازهم به او رای خواهم داد.

  وی در خصوص  عملکرد دولت روحانی تصریح کرد: در این رابطه باید بگویم که از نظر اقتصادی آقایان ساکن کردن اقتصاد کشور را اسمش را گذاشته اند پایین آمدن تورم یعنی آنها دارند با ادبیات اقتصادی بازی می کنند،اتفاقا چندی پیش بنده خبری را می خواندم در خصوص اینکه تورم به ۱۷ درصد رسیده است واقعا نمی دانم در دنیایی که نیم درصد تورم بالا پایین شود مردم دنیا تکان می خورند چگونه ۱۷ درصد تورم پایین می آید ولی مردم هیچ حسی از این  پایین آمدن ندارند،نان گران می شود و آب از آب تکان نمی خورد و بعد این آمار ها را می دهند .

  عضو سابق شورای شهر تاکید کرد: یک روز متهم می کنند که دولت احمدی نژاد دروغگو است بنده تعجب می کنم که دروغگویی اگر هم صحت داشته باشد انگار تصری پیدا کرده است؛واقعا بحث هایی می شود که جای تعجب است.

   

  وزارت صنعت تبدیل شده است به وزارت خانه پیرمردها

   

  واعظ آشتیانی خاطر نشان کرد: متاسفانه باید بگویم که تولید واقعا خوابیده است،بنده وقتی که آقای نعمت زاده کاندید شد از او حمایت کردم ولی الان توبه می کنم واقعا وزارت صنعت تبدیل شده است به وزارت پیر مردها یعنی هرچی پیر مرد داشته اند دور خودشان جمع کرده اند.

  وی افزود: متاسفانه ببینید که صنعت چه اوضاع و احولی پیدا کرده است شما یک صنعتگر پیداکنید که شب راحت سرش را بر زمین بگذارد. شاکله یک اقتصاد موفق تولید آن کشور است آقایان در این دوسال چه کاری برای تولید انجام داده اند این همه شعار داده اید به اعتقاد من تیم اقتصادی دولت تفکر استراتژیک ندارد.

  واعظ آشتیانی درباره راهکاری که بتوانیم از این بحران اقتصادی خارج شویم تصریح کرد: مقام معظم رهبری وقتی بحث اقتصاد مقاومتی را فرمودند یعنی دولت باید مشتاقانه به دنبال یک استراتژی مدون می رفت و آن را به کمک مجلس عملیاتی می کرد،اما آقایان فقط در حد اینکه بشینند و بنویسند و یک جزوه ای درست کنند وتمام.

  عضو سابق شورای  شورای شهر تاکید کرد: اتفاقا مقام معظم رهبری اگر اقتصاد مقاومتی را مطرح کردند پیش بینی یک چنین روزی را کرده بودند،در این شرایط حالا جای سوال است که چرا دولتهایی که داشتیم به سمت اصلاح ساختارهای اقتصادی نرفته اند ماباید ساختار اقتصادی را اول درست کنیم بعد ابزار اقتصادی در ان قرار دهیم.

  وی افزود: ما ضمن اینکه ساختارمان مشکل دارد ابزار لازم را هم نداریم به دلیل اینکه فکر و اندیشه کسانی که که تصمیم گیر هستنددر جهت این قضیه نیست، در قانون اساسی در بخشی که می گوید اقتصاد ایران دولتی ،خصوصی و تعاونی است اشاره شده که اقتصاد در اسلام هدف نیست بلکه وسیله است.

   

  چرا دولت به سمت اصلاح ساختار اقتصادی نمی رود

   

  واعظ آشتیانی خاطر نشان کرد: در دنیای غرب و دنیای مادی یک عده مادی هستند و یک عده ندار متاسفانه این اتفاق امروز در ایران افتاده است.واقعا چرا دولت به سمت اصلاح ساختار نمی رود چه دستی در کار است که اجازه نمی دهد این اتفاق بیفتد.

  عضو سابق شورای  شهر  تاکید کرد: چندی پیش بنده در یک مصاحبه عنوان کرده بودم که دولت در همین شرایط شجاعت داشته باشد و هزینه  های جاری خود را کاهش دهد این همه سمینار و همایش و سفر های خارجی،شما بروید فرودگاه امام خمینی ملاحظه می کنید که اکثرا مقام های دولتی هستند که رفت و آمد می کنند.

  وی افزود: در این اصلاح ساختار اقتصاد مقاومتی چرا اصلاح چگونگی دریافت مالیات را ساماندهی نمی کنند. ایران جزء کشورهایی است که ۳۵ درصد در آمذ آن مالیات است که آن هم از کارمندان دولت و .. دریافت می کنند کارمندی که مالیات می دهد بعد با اتومبیل خود در جاده هایی که مناسب نیست حرکت می کند واقعا حق دارد که اعتراض کند.

   

  فرار مالیاتی در این مملکت واقعا هنر بزرگی است

   

  واعظ آشتیانی تصریح کرد: فرار مالیاتی در این مملکت واقعا هنر است،فرار مالیاتی در این مملکت افتخار است دولت این موارد را اصلاح کند. بنده فکر می کنم دولت روز به روز به نفت وابسته تر می شود همین طور که که می بینید شهرداری روز به روز به تراکم فروشی وابسته تر می شود.

  عضو سابق شورای شهر خاط نشان کرد: به عنوان مثال شما بروید در یک شهری بگویید می خواهم خانه بسازم آن قدر الاف می شوید بعد آخر کار می گویند بسازید  بعد جواز می دهیم یعنی برو بساز تخلف انجام بده بعد ما جریمه می کنیم اگر دو میلیون بود ما ده میلیون از شما می گیریم.

  وی افزود: بنده در کل عرض کنم که تولید راز موفقیت یک کشور است؛دولت اگر می خواهد موفق باشد و اشتغال ایجاد کند باید مسکن مهر را با قدرت اجرا می کرد. دنیا به این نتیجه رسیده است که مسکن و کار عمران اشتغال ایجاد می کند،سرمایه در گردش در مسیر اصولی و منطقی آن انجام می گیرد.

   

  فکر می کنند اگر مسکن مهر را دنبال کنند بازهم احمدی نژاد رئیس جمهور می شود

   

  واعظ آشتیانی تصریح کرد: وقتی می گوییم اقتصاد ما اقتصاد سیاسی است به این خاطر است که فکر می کنند اگر مسکن مهر را پیگیری کنند احمدی نژاد بازهم رئیس جمهور می شود،اگر یک کار خوب است ادامه دهید حالا برای هر کسی که می خواهد باشد.به قول یکی از اساتید که می گفت هرچه در دوران آموزشی عرق بیشتری ریخته شود در دوران جنک خون کمتری خواهد ریخت که البته این جمله از صدام بود که ایشان بازگو کرد مهم نیست حرف چه کسی است مهم این است که درست گفته است.

  عضو سابق شورای شهر تاکید کرد: شما به این کار نداشته باشید که این بنای مسکن مهر را چه کسی گذاشته است؛کار درست را درست پیگیری کنید اشکال دارد اشکال را برطرف کنید، بروید به سمت اصلاح آن چرا با برخی از کارهای مفید هم موضع گیری انجام می دهید.

   

   اقتصاد ما یک اقتصاد سیاسی است

   

  وی تاکید کرد: واقعا این نشان می دهد که اقتصاد ما یک اقتصاد سیاسی است این نوع اقتصاد بهتر از این نخواهد شد، یک مشکل اساسی دیگری که ما در این مملکت داریم این است که آمار نداریم،آمار ابزار تصمیم گری مدیران است.

  واعظ آشتیانی خاطر نشان کرد: وقتی شما آمار ندارید یعنی در تاریکی گام بر می دارید خیلی جالب است آمار بانک مرکزی با مرکز آمار ایران متفاوت است.دولتی که می گوید من تدبیر می خواهم انجام دهم و امید بیاورم هرچند که من واقعا متاسفم که در این دولت هرچی آدم بی حال و ساکت است امروز اسم آنها شده است آدم های معقول و هرچی افراد خلاق و زحمت کش که آنها شده اند تند رو.

  عضو سابق شورای شهر در خصوص اینکه برخی از چهره ها به دنبال تطهیر سران فتنه هستند تصریح کرد: همه این موارد به باورها و احساسات ما بر می گردد اینقدر که منطق و اصول باید حاکمیت داشته باشد اما متاسفانه به این شکل نیست.

  وی افزود: نکته مهم این است که برخی از آقایان سیاسی هم از خانواد ه های خود الهام می گیرند یعنی وقتی در جمع خانواده می نشینند و اظهار نظر می کنند اظهار فضل آنها می شود موضع سیاسی، در گذشته می گفتند تصمیم ها در سونا ها گرفته می شود اما امروز از سونا بیرون آمده و به خانه ها رفته است یعنی آقا زاده ها بزرگ شده اند صاحب سبک شده اند.

  واعظ آشتیانی خاطر نشان کرد: واقعا برخی یادشان رفته که در گذشته چه موضعی داشتند و آنهایی که به دنبال این هستند که باید از حصر سران فتنه گذشت کرد فراموش کرده اند که مملکتی که هزاران شهید و مجروج داشته است را داشتند یک شب زیر و رو می کردند.

  عضو سابق شورای شهر تاکید کرد: معلوم شد که چقد این افراد بی بصیرت هستند،بصیرت مردم بیشتر از این آقایان بود اگر بصیرت مردم و مقام معظم رهبری نبود چه بسا این طیف اوضاع  احوال مملکت را به هم می ریختند.

  وی خاطر نشان کرد: آنها فکر کردند اگر سال۸۸ مملکت از دست می رفت  وزیر و وکیل می شدند ولی نمی دانستند که حتی سر خودشان هم بالای دارمی رفت، امروز مثل داعش را اگر مشاهده می کنید نمونه اش الان سران فتنه هستند.

  منبع: راه دانا

  انتهای پیام/

  QR: احمدی نژاد رئیس جمهور تحمیلی نبود/ وزارت صنعت، خانه پیرمرد هاست/ ترس از بازگشت احمدی نژاد، علت بی توجهی دولت به مسکن مهر!


  نظرات

  تشخیص امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

 • پربازدیدترین
 • پربحث ترین
 • آخرین عناوین

 • راهیان نور
 • داعش تهدید شد/ تیغ فرزندان حیدر بر گلوی داعش
 • سخنان سرلشکر قاسم سلیمانی در مورد شهید مصطفی صدرزاده+صوت
 • پاورپوینت‌ های سیاسی
 • سرود حزب الله لبنان در وصف سرلشکر قاسم سلیمانی+دانلود
 • تصاویر دیده نشده از سردار شهید حاج حسین همدانی
 • فیلم هم قسم شدن شهید صدرزاده با همرزمانش برای نبرد با داعش
 • گریه خانم مجری هنگام خواندن خبر کشته شدگان منا
 • شعر خوانی حاج منصور ارضی در مورد سرلشکر سلیمانی در محضر رهبر انقلاب+فیلم
 • فیلم لحظه کشتار حجاج خانه خدا در منا
 • زن ایرانی که داعش را زمین گیر کرد+عکس
 • فیلم ازدحام جمعیت و کشته و زخمی شدن زائران خانه خدا در منا
 • استیکر های حمایت از کمپین عاشقان پیامبر اعظم(ص)+دانلود
 • فایل صوتی سخنان جنجالی علی مطهری در مورد رفع حصر+دانلود
 • کشته و زخمی شدن صدها زائر بر اثر ازدحام جمعیت در “منا” +تصاویر
 • سنج زنی محمد بحرانی صداپیشه «جناب خان» خندوانه+فیلم
 • لحظه هدف قرارگرفتن کاروان داعش توسط هواپیمای روسی + فیلم
 • روزنامه رویش ملت شهادت سردار همدانی را تایید نکرد!+عکس
 • جوانان دغدغه مند تهرانی و چالشی به نام انحلال
 • متلاشی شدن شبکه بزرگ جوانان تهرانی داوطلب و جهادی
 • اهانت تند روزنامه سعودی به رئیس‌جمهور ایران + سند
 • مدیرکل آموزش و پرورش  استان البرز : با وجود تکنولوژی ،معلولیت محدود نیست ،ما می توانیم
 • علیرضا دبیر جوانان شهر را ضربه فنی کرد
 • در احکامی جداگانه روحانی ۸ عضو شورای رقابت را منصوب کرد
 • واکنش ظریف به اعتراضات درباره دست دادن با اوباما
 • کرج هنوز حرف هایی برای گفتن دارد/کرجی یالان، کرجی گپ وَزِنیم
 • تعداد اعضای اصلی و علی‌البدل شورای شهر تهران کاهش یافت + جزئیات کامل
 • روایت زائر انگلیسی از حج/ نگهبان سعودی گفت مادرت بمیرد هم مهم نیست!
 • واکنش ضرغامی به همدردی مجری شبکه خبر با قربانیان فاجعه منا
 • تنها فیلم منتشر شده از دادگاه بابک زنجانی
 • اعلام اسامی ۱۰۴ جان‌باخته ایرانی فاجعه منا که امروز به ایران منتقل شدند
 • در حاشیه برپایی اولین جشنواره اقوام در البرز / پیش از افتتاح  خبر ساز شد
 • گوشه ای از مراسم تشییع جنازه هادی نوروزی در ورزشگاه آزادی +فیلم
 • کمپین بزرگ مسلمانان عرب‌زبان بر علیه آل سعود
 • فیلم/ اعلام آمادگی محسن رضایی برای شهادت
 • جشن روزجهانی سالمند در کهریزک کرج / کلید صندوقچه تجربه ها ،گوشه چارقد من است یا پرشال تو
 • دادستان البرزمطرح کرد: آلودگی هوا عامل تشدیددومین جرم استان
 • معصومه ابتکار :ایران هفتمین تولید کننده گاز های گلخانه ایست
 • وضع نامطلوب سردخانه محل نگهداری اجساد قربانیان فاجعه منا + تصاویر
 • روایت هولناک حادثه منا از زبان نجات‌یافتگان +فیلم
 • ۱۶ کد مدرسه در ۵ فضای آموزشی: مدارس استثنایی البرز در بحران کمبود فضای آموزشی به سر می برند
 • تصاویر صفحه اول روزنامه‌های شنبه چهارم مهر
 • کشته شدن علی ضیاء در حادثه منا تکذیب شد 
 •  کشاورزان و باغداران شعار مرگ بر آمریکارا در زمین های زراعی باحفظ منابع عملی می کنند
 • آهنگ جدید امیر تتلو بنام شهدا + متن و فایل دانلود
 • کاشت هفته ای۱۴ اصله درخت /حاصل ورزش همگانی در نظر آباد
 • در همایش ملی روزغار پاک در البرزاعلام شد: ۸۰ غار در استان البرز شناسایی شده است /سالانه بیش از یک تن زباله از دل غارها بیرون کشیده می شود
 • تقلید کورکورانه مدیریت شهری کرج از اشتباهات شهردار پایتخت: آقای شهردار!برای تقلید در زیبا سازی ، طرح های شکست خورده  الگوی مناسبی نیستند
 • رییس اتاق بازرگانی استان البرز: امروز مدیریت سرمایه نمی کنیم/اسم نزول خوری را گذاشته ایم مدیریت سرمایه
 • واکنش داریوش سجادی فعال اصلاح‌طلب ساکن آمریکا به توهین حسین مرعشی
 • تشییع و تدفین دو شهید گمنام در بوستان زمزم منطقه ۱۷ تهران+تصاویر
 • پژوهشکده شورای نگهبان: تصویب برجام در مجلس لازم است
 • حضور ۱۹ فیلم ایرانی در پانزدهمین جشنواره «یاری» سوئد
 • همگرایی اصولگرایان معقولانه پیش می‌رود/ انتقادی به دولت
 • یورش سعودیها به مراسم تشییع پیکر شهدای یمنی در استان «الجوف»
 • خبرنگار هلندی برای تأمین امنیت جانی خود بازداشت شد
 • نامه وکیل بابک زنجانی به رئیس‌جمهور
 • فیلم/ نمایش «قربانی» با بازیگری مهدی هاشمی!
 • همایش سه روزه فصل وصل در مشهد مقدس تابستان ۱۳۹۴
 • آغاز فروش بلیت فیلم سینمایی «محمد رسول‌الله(ص)»
 • خداحافظی مهدی هاشمی با پدر قبل از ورود به زندان اوین +فیلم
 • اعلام جزئیات رشته‌های مورد نیاز و ظرفیت پذیرش آن در آزمون استخدامی آموزش و پرورش
 • دوربین مخفی همراه با کریستیانو رونالدو در سطح شهر
 • کلاهبرداری اینترنتی سه دختر روس از “داعش”!
 • «انتظار بی پایان» فیلم هر شب سینما هشتگرد جدید
 • رییس سازمان جهاد کشاورزی استان البرز : ۱۰۰ در صد خسارت باغدارن سیل زده البرزی جبران می‌شود
 • در جلسه شورای بحران البرز مطرح شد؛ بارش۱۲/۷میلیمتری باران سیل شد/تخریب سازه های غیرمجاز رودخانه کرج
 • بازدید وزیر دفاع آمریکا از مواضع حزب‌الله در مرز اسرائیل + تصاویر
 • فیلم قدیمی از سخنرانی رهبر انقلاب در کنار قاسم سلیمانی
 • جدیدترین عکس مهناز افشار و دخترش
 • با این سیستم می‌توانید همزمان چند گوشی را بصورت وایرلس شارژ کنید + تصاویر
 • کاریکاتور طعنه آمیز رسایی به روحانی +عکس
 • انجمن منحله روزنامه‌نگاران به نام یک “هیئت مذهبی” افطاری داد
 • سعود الفیصل دفن شد + تصاویر
 • تصاویر صفحه نخست روزنامه‌های یکشنبه ۲۱ تیر
 • نرخ اجاره ‌آپارتمان‌های ۷۰ متری در تهران + جدول
 • گاف‌های متعدد خانم‌ها در یک برنامه تلویزیونی+فیلم
 • آیفون ۸ مدل شد + تصاویر
 • اسامی جان‌باختگان و مصدومان حادثه ذوب‌آهن اصفهان اعلام شد
 •  دانلود استیکرهای روز قدس برای تلگرام
 • اسفند ۱۳۹۶
  ش ی د س چ پ ج
  « بهمن    
   1234
  ۵۶۷۸۹۱۰۱۱
  ۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸
  ۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵
  ۲۶۲۷۲۸۲۹  
 • مارس 2018
  ش ی د س چ پ ج
  « فوریه    
   12
  3456789
  10111213141516
  17181920212223
  24252627282930
  31